Ajalugu

IDAKESKUSE kompleks ilmus linna ärimaastikule 1997 aastal. Keskus kerkis endise San-Teh-Montaaži hoonete kohale 3,7 ha. suurusel alal. Sel ajal oli raske isegi ette kujutada, et vanade garaažide ja remondi töökodade asemele ilmub selline kompleks, kuhu kuuluvad suures koguses erinevaid kauplusi, spordikeskus, ilusalong, kohvik ja veel palju muudki!

history
hist

1997 aastal avab uksed Idakeskuse kaubanduskeskus, selle kaupade valik ei ole veel eriti rikkalik, kuid kogub Lasnamäe elanike seas kiiresti populaarsust. Me pakume kõige hädavajalikumat, kuid see-eest mõistlike hindadega.

hist
hist

1999 aastal avatakse Idakeskuse spordiklubi. Nüüd on kõigil huvilistel võimalus tegeleda spordiga. Mitmekesine trenažööride valik, kogenud treenerite abi ja mõõdukad hinnad on koondanud meie spordikeskusesse mitte ainult Lasnamäe elanikke vaid ka teistest linnaosadest. Laiendati kaubanduskeskust, sinna ilmusid uued kauplused, laienes kaupade assortiment. Kaubanduskeskuse hoone renoveeriti nii seest kui väljast, see muutus kaupmeestele veelgi mugavamaks ja atraktiivsemaks.

2001 aastal algab Idakeskuse koostöö Rimi kaupluste ketiga ja selle tulemusena ilmus kaubanduskeskuse kõrvale ka laia kauba valikuga toiduainete kauplus.

history
hist

2003 aastal tegime kaubanduskeskuses ümberehituse eesmärgiga paigutada kauplused ratsionaalselt, et tagada klientidele kõik mugavused, saavutada rohkem kaubanduspinda. Ehitasime uue, kaasaegse , kahe saaliga kohviku "Café Terrasse", kus pakutakse palju erinevaid roogi ja küpsetisi. Samas on kaubanduskeskuse II korrusel avatud baar.

hist
hist

Samal aastal teostasime spordikeskuse täieliku renoveerimise. Külastajatele mugavuste loomiseks ehitasime basseini ümber, tegime sinna juurde sauna ja uue riietusruumi. Ehitasime ümber trenažööride, aeroobika saalid, tunduvalt suurendasime kasuliku pinda ja uuendasime sporditehnikat, avasime sportlastele baari.

hist
hist

2004 aastal alustasime uue büroohoone ehitamist, mis võimaldab Lasnamäe firmadel saada esindusruume kaasaegses ja mugavas IDAKESKUSE hoones ja samas suurenes tunduvalt autoparkla kohtade arv kauba- ja spordikeskuse külastajatele. Aprillikuus avati spordikompleksis kaasaegne ja stiilne ilusalong "Lux Line Studio", mis pakub külastajatele suurt valikut SPA protseduure.

hist
hist

2005 aastal tähistasime uue büroohoone IDAKESKUS käiku andmisega aadressil Punane 14, milles avati Hansapanga harukontor Lasnamäel pindalaga 420 m², perearstikeskus, apteek, suur zookauplus "Leigiv", kolmekorruseline restoran "Zanzibar", kasiino "Monte Carlo" ja bürooruumid paljudele firmadele.

Käesoleval ajal, kui IDAKESKUSE hoones asub (kus 2006 aastal vahetati välja küttesüsteem) Lasnamäe Linnaosa Valitsus, kaubanduskeskus, spordikeskus, toidupood, bensiinitankla, bürooruumid ja meelelahutusasutused - oleme saavutanud täiesti uue taseme, IDAKESKUSE klientidele, teenuste osutamise laias spektris. Selles kõigis on suur panus meie kollektiivil, kes paistab silma pideva professionaalsuse ja meisterlikkuse tõusuga, allüksuste omavahelise koostööga, sõbraliku õhkkonna ja lojaalsusega firmasse.