Toitlustamise teenused

Vaatamata sellele, et toitlustamisteenus on üks meie firma kaastegevusaladest osutame seda teenust kõrgel tasemel ja mõistlike hindadega. Meie kohvikud: Terrasse, Pannkoogi Maja, Spordiklubi kohvik asuvad Idakeskuse Kaubanduskeskuses.

s Suurim neist Terrasse, pinnaga 147 m², on 56 kohaga ning asub I korrusel kaubasaalis. Kohviku nimi on täielikus vastavuses selle stiiliga. Kõik alustades mööblist kuni pisidetailideni on läbimõeldud, et luua meeldivat elegantset õhkkonda, ja mugavust.

d Kaubanduskeskuse Idakeskus teisel korrusel asub mugav kohvik nimega - Pannkoogimajake. Vaatamata oma tagasihoidlikule mõõtmetele 72 m² , mahutab kohvik korraga 26 külastajat. Esialgu nagu tundub, on kohvik kujundatud koduses stiilis, kuid samas on kasutatud huvitavaid sisekujunduse elemente.

ds Spordiklubi kohvik asub Idakeskuse Spordikompleksis. See kaasaegne stiilne kohvik on suur 70 m² ja arvestatud 22-le külalisele. Sisekujundus on tehtud heledates toonides kasutades kaasaegset mööblit ja aktiivset külgvalgustust.

Kõikides meie kohvikutes on menüü valik suur.
Kuumad road köidavad Teid oma peene maitsega aga toitvad ja magusad pannkoogid, erinevate lisadega, kordumatu maitsega. Hea valik mineraal- ja lauavett. Rikkalik teekaart. Kedagi ei jäta ükskõikseks meie kohvi võluv aroom. Mahlade valikus on palju erinevaid mahlu s.h. värskelt pressitud, erinevad proteiini rikkad piima-mahlakokteilid ja energiarikkad kokteilid. Pakkumisel on alati värsked puuviljad ja teised ahvatlevad maiustused. Jogurtid, kohukesed, pähklid, juurvilja ja puuvilja kokteil-salatid.