Spordi- ja terviseteenuste osutamine

Spordi- ja terviseteenuste osutamine on meie firma tegevuse üks peasuundi. Tugevdada tallinlaste füüsilist ja moraalset tervist, luua inimestes reipust ja elujaatavat meeleolu - sellist sotsiaalset tähtsat ülesannet lahendab "Idakeskuse" spordiklubi täieliku vastutustundega ning pöördumatu optimismiga.

Spordikeskus

s Klubi poolt pakutavate teenuste nimistu kasvab pidevalt, täiustatakse kogu aeg seadmeid ja spordiinventari, tõuseb treenerite meisterlikus, juurutatakse sporditöö uusi vorme. Spordikompleks kujutab endast 2-e korruselist ventilatsiooniga varustatud hoonet, mis on 12 meetrit kõrge ja on ehitatud betoonblokkidest ja moodul -metallkonstruktsioonidest üldpindalaga 6000 m².
Hoonega külgneb hästivalgustatud autoparkla, mis mahutab vähemalt 150 autot. Kahel korrusel, mille rekonstrueerimine tehti aastatel 2003 kuni 2004 , asuvad kolm võimlemise saali (~1000 m²), varustatud audio- ja videotehnikaga, idamaiste võitluskunstide saal (~380 m²), 25 meetrine 5 rajaline ujula, 4 "hard" tüüpi tenniseväljakut, lauatennise saal, trena?ööride saal (~850 m²) 100 erinevat tüüpi seadmega. Klubiliikmetele on kasutamiseks 5 garderoobi 320 individuaalkapiga, 6 erineva režiimiga sauna, aurusaun ja 2 infrapunakiirtega sauna, 3 solaariumit, laste mängutuba, kosmeetiku kabinet, massööri ja spordiarsti ruumid. Fuajees töötab kohvik, ilusalong ja spordikaupade pood. Klientidele pakutakse üle 30-n erineva aeroobika liiki, aqua-aeroobikat ja shapeningi, idamaiseid, ladinaameerika ja võistlustantse, suurt ja väiketennist, ujumist, kick-boxingut ja karateed, atleetvõimlemisharjutusi trena?ööridel, joogat, tai-chi, Sing-i-Chuan, dao võimlemist jne..

Ilusalong

s Spordikeskuse klientide paremaks teenindamiseks avasime selle ruumides ilusalongi "Lux Line Studio" üldpinnaga 150 m². Salongis töötab 6 juuksurit, kaks maniküüri ja pediküüri meistrit, massaažöör ja meikija. Salongi tarvis teostati spetsiaalne disainiprojekt, mille ülesandeks oli luua meeldiv keskkond puhkamiseks ja mugavusteks juuksuriteenuste osutamisel koos SPA keskuse protseduuridega.


Meie salong pakub külastajatele 26 eriliiki SPA protseduure:

  • Horisontaalne või vertikaalne turbosolaarium;
  • Infrapuna saun;
  • Aurusaun;
  • Tervisekamber Dermalife - 10 programmi;
  • Vaakum-ultraheli massaaž Dermajet - 10 programmi;
  • Šokolaadimähis kehale - 2 erinevat protseduuri;

Naistele on komplekteeritud puhketuba ja garderoob.

Krabi Bowling

s Krabi Bowling — see on rikkaliku meelelahutuste valikuga klubi nii perepuhkuseks kui firmapuhkuseks. Klubis on 12 bowlingurada, mis on varustatud parima tehnikaga firmalt Brunswick, professionaalsed piljardilauad «vene püramiidi», «ameerika piljardi» ja «snuukeri» mängimiseks, mänguautomaadid, baar, mugav kohvik ja restoran.

Krabi Bowlingus saate korraldada just Teile sobival ajal firmaõhtuid, bankette, sünnipäevapidusid ja muid erinevaid üritusi. Krabi Bowling on ka koht professionaalsete turniiride korraldamiseks, millel võistlevad parimad tippmängijad. Klientide ringi laiendavad ka regulaarsed seinaekraanidel esitatavad spordiülekanded. Spordiürituste tõelised fännid saavad alati külma õllekruusi ümber koguneda ja vaadata Euroliiga jalgpallimatše või NHL tšempionaate.