Firmast

Firma tegevussuunad.

TASMO Ärigrupi AS on kinnisvara arendusfirma, kus töötab üle 100 kvalifitseeritud spetsialisti. Me oleme kiiresti arenev firma, mis on rajatud Eesti kapitalile. Meie poolt pakutavad teenused on: kinnisvara arendus, kinnisvara haldamine ja hooldamine, renditeenus, ehitustööd, sporditeenused ja palju muud.

Me oleme ettevõtjad, kelle ülesandeks on luua meie klientidele hea töö- ja teeninduskeskkond. Asjaliku ja sõbraliku atmosfääri tagamise vahendiks firmas peame ise oma teadmiste ning oskuste pidevat täiendamist.

Me suudame pakkuda oma klientidele kvaliteetseid teenuseid ja usaldusväärset teenindamist. Eesmärgi saavutamiseks me arendame kliendikeskset paindlikku tegevust. Selle tulemusena oleme saavutanud klientide vajaduste rahuldamise ja firma efektiivse majandamise.

Firmal on mitu allüksust, millest igaüks täidab asjatundlikult sellele määratud ülesandeid.

Meie pakkumiste tugevaks küljeks on hinna ja kvaliteedi hea suhe ning muidugi ka see, et me arvestame oma klientide kõiki soove.

Me usume, et TASMO Ärigrupi AS oma tegevusega täna ja tulevikus täidab oma klientide kõik ootused ja õigustab nende usalduse.